دستگاه فر کننده موی مک استایلر کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift ساعت Gucci طرح عشق – طرح جدید دستبند چرم ماه تولد
 1. مهمان عزیز جهت دسترسی کامل به امکانات سایت (مشاهده تصاویر در اندازه اصلی ، ارسال نظر و ارتباط با سایر اعضا) لطفا ثبت نام کنید
 2. پیرو ارور :
  This account has been suspended. Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.
  لطفا کوکی و کش مرورگر خود را پاک کنید
  یا صفحه اصلی سایت را باز کنید بعد از لود شدن کامل ctrl+F5 را چند ثانیه نگه دارید تا سایت ریلود شود.

آخرین روایت هالیوود از آخرالزمان؛ فلسطین سرزمین زامبیها میشود + عکس و فیلم

آخرین روایت هالیوود از آخرالزمان؛ فلسطین سرزمین زامبیها میشود + عکس و فیلم

 1. raha

  raha کاربر خودمونی

  تاریخ عضویت:
  ‏26/11/12
  سن:
  ارسال ها:
  1,316
  تشکر شده:
  222
  امتیاز:
  0
  آخرین روایت هالیوود از آخرالزمان؛ فلسطین سرزمین زامبیها میشود + عکس و فیلم
  تصویر مسلمانان فلسطین در شمایل زامبی، ارائه کاربردی جدید برای دیوار حائل و تبدیل فلسطین به Zombieland و تبلیغ جنگ جهانی که یک طرف مظلومان صهیونیست و طرف دیگر زامبیهای مسلمان هستند(!) نشان از مرحله جدید اسلامهراسی در هالیوود دارد. فرهنگ عامه تولیدی توسط دستگاه فرهنگی آمریکا به عنوان یک فرهنگِ آنتاگونیستپرور، همواره ضد قهرمانهای عدیدهای را به جامعه بشریت معرفی کرده است؛ خون آشام، دراکولا، مومیایی و گرگینه فقط نمونههایی از این ضد قهرمانها هستند که مخصوصا با ظهور هالیوود بر شهرتشان روز به روز افزوده شد.
  این روند خلق ضد قهرمانها تا آنجا پیش رفت که در سال ۱۹۶۸ فیلم «Night of The Living Dead» یا «شبی که زندگی مرد» توسط جرج رومرو (George A. Romero) ساخته شد و در پی آن ضد قهرمان جدیدی با عنوان «زامبی» رسما وارد ادبیات عامیانه مردم دنیا شد گرچه موجودی به نام زامبی پیش از این هم در فرهنگ عامه امریکا وجود داشت، ولی روایتهای جرج رومرو انسجام تازهای به آن بخشید و بهخاطر همین بود که بسیاری، فیلمهای او را آغازگر ژانر زامبی عنوان کردهاند.
  زامبیها، مردههای متحرکِ ترسناک و بیمغز و بیروحی هستند که معمولا آرام حرکت میکنند و علاقه زیادی به خوردن گوشت و مغز انسان دارند و از طریق گاز گرفتن و وارد کردن بزاق خود به بدن قربانیانشان آنها را همانند خود به یک مرده متحرک تبدیل میکنند.
  فیلمهای «Dawn of the Dead (1978)» «Day of the Dead (1985)»، «Beetle Juice (1988)» ، Shaun of the Dead (2004)، ۲۸ Weeks Later (2007)، I Am Legend (2007)، Zombieland (2009) و سری فیلمهایِ Resident Evil که از روی بازی کامپیوتری معروفی به همین عنوان ساخته شدهاند، فقط نمونههایی از فیلمهای فراوان ساخته شده با محوریت زامبیها است.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_370.jpg این حجم تاثیرگذاری زامبیها تا جایی است که پس از ساخت بازی Resident Evil در کنسول پلیاستیشن در سال ۱۹۹۶ و موفقیت چشمگیر فروش جهانی آن، لقب نخستین بازی کامپیوتری که فیلم سینمایی آن ساخته شد به این بازی زامبیمحور تعلق گرفت و نخستین قسمت از فیلم آن که تاکنون ۵ قسمت از آن ساخته شده است در سال ۲۰۰۲ ساخته شد.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_371.jpg سمت راست: فیلم رزیدنت – سمت چپ: گیم رزیدنت اویل
  همچنین پس از ورود زامبیها به سریالهای تلویزیونی، «فرانک دارابونت» کارگردان معروف فیلم «رهایی از شائوشنگ» در سال ۲۰۱۰ شروع به ساخت سریالی با عنوان «The Walking Dead» و با موضوع فراگیر شدن ویروسِ زامبی در آخرالزمان نمود که تا امروز سه فصل از آن پخش شده است و آخرین قسمت از فصل سوم این سریال در سیستم سنجش مخاطب تلویزیونی نیلسن (Nielsen ratings) در آمریکا رکورد تعداد بیننده یک سریال درام تلویزیونی را شکست.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_372.jpg پوستر سریال «مرده های متحرک»
  این روند پروپاگاندا برای زامبی تا جایی پیش رفته که هر سال ۱۲ اکتبر روز جهانی زامبی نامگذاری شده و در آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی در این روز مردم با ظاهری زامبیگونه به خیابان آمده و کارناوال زامبی(Zombie walk) برگزار میکنند.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_373.jpg 12 اکتبر، روز کارناوال زامبی
  با یک بررسی آماری در سایت IMDb این طور بدست آمد که از سال ۱۹۶۶ تا امروز حدودا ۳۰۰ فیلم با موضوع یا حضور زامبیها در سینمای جهان ساخته شده که بیش از نصف این آثار یعنی چیزی حدود ۱۵۸ فیلم از این بین، بعد از سال ۲۰۰۱ میلادی ساخته شدهاند.
  اگر نموداری رسم کنیم که محور افقی آن بازههای پنج ساله از سال ۱۹۶۶ تا ۲۰۱۳ بوده و محور عمودی آن تعداد فیلمهای با موضوع زامبیِ ساخته شده در هر یک از این بازهها باشد نتایج بسیار مهم و قابل توجهی بدست میآید.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_374.jpg روند تولید فیلمهای با موضوع زامبی
  این نمودار نشان میدهد که روند تولید آثار مرتبط با زامبی تا حوالی سال ۱۹۹۰ رو به افزایش بوده و پس از آن تا سال ۲۰۰۱ رو به کاهش میگذارد و سپس از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۳ روند این تولیدات با شیب بسیار زیادی نسبت به قبل افزایش مییابد. اگر رخدادهای مهم این سالها را بررسی کنیم متوجه میشویم که روند رو به رشد اول تا سال ۱۹۹۰-۱۹۹۱ همزمان است با پایان جنگ سرد و فروپاشی شوروی سابق، در این برهه از زمان، دو جریان در سینمای آمریکا قوت میگیرد، یکی جریان شورویهراسی و یکی جریان زامبیهراسی که هر دو جریان، صاحب فیلمهای مهمی در دهه ۸۰ میلادی هستند.
  بعد از جنگ سرد مشاهده میکنیم که آمریکا که آن روزها به قطب بلامنازع دنیا تبدیل شده است کمی آتش توپخانه سینمای خود را کاهش داده و جریانات دشمنهراسانه را در سینمای خود به شدت فرو میکاهد اما با ظهور القاعده و طالبان و واقعه یازده سپتامبر که خود آمریکا نقشی اساسی در شکل گیری آن داشت شاهد آن هستیم که روند ساخت فیلمهای با موضوع زامبی به شدت در سینما و تلویزیون آمریکا سرعت میگیرد تا جاییکه همانطور که گفته شد تعداد فیلمها و سریالهای زامبی محورِ تولیدی بعد از سال ۲۰۰۱ از تمام تولیدات پیش از آن بیشتر است.
  در واقع این اسلام بود که در این سالها قدرتش رو به افزایش بود و آمریکا میخواست با پدید آوردن طالبان، پنجه در چهره اسلام بیافکند و با حضور مستقیم نظامی خود در منطقه خاورمیانه از رشد این قدرت نوظهور جلوگیری به عمل آورد و این شد که این بار روند اسلامهراسی و روند زامبیهراسی در آمریکا بهطور همزمان رو به رشد و افزایش گذاشت.
  از آنجا که زامبی یک موجود خیالی است هر نویسنده و کارگردانی تغییر و تحولی در ویژگیها و داستانهای مرتبط با زامبیها ایجاد میکند؛ این ابداعات در سالهای گذشته به خلق لغات و مفاهیم جدیدی مرتبط با زامبیها منتهی شده است.
  یکی از این لغات جدید لغت «Zombieland» (سرزمین زامبیها) است که توسط فیلمی با همین نام در سال ۲۰۰۹ پا به ادبیات زامبیئی گذاشت؛ همچنین در همین سال ۲۰۰۹ برای اولین بار لغت زامبی به یک گروه نسبت داده شد و در این سال در نروژ فیلمی ساخته شد به نام «Dead Snow» (برف مرده) که در آن نازیها در شمایلِ زامبی به خطری برای پایان زندگی بشریت تبدیل شدند.
  از سوی دیگر دو مفهوم «زامبی» و «آخرالزمان» (Apocalypse) تا جایی به هم گره خوردهاند که عبارتی با عنوان «Zombie apocalypse» تبدیل به یک کلید واژه در تمام فیلمها و داستانهای زامبیئی شده است چرا که زامبیها همواره به مانند ویروس به دنبال شیوع دادن بیماری خود به تمام بشریت بوده و خبر از نزدیک بودن پایان حیات بشریت میدهند.
  همچنین لغت «تروریست» که پس از سال ۲۰۰۰ بطور فزایندهای در ادبیات آمریکایی به مسلمانان نسبت داده میشد در این سالها کنار لغت زامبی قرار گرفت و زامبیها گاهی اوقات در قالب تروریست در فیلمها نمایان شدند.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_375.jpg پوستر فیلم نروژی Dead Snow که در آن نازی ها در قالب زامبی به دنیا بازگشته اند
  اواسط سال ۲۰۱۱ بود که اوباما اعلام کرد در یک عملیات سری، نیروهای ویژه آمریکا در پاکستان موفق شدهاند «اسامه بن لادن» را به ضرب گلوله بکشند و جنازه آن را در اختیار بگیرند؛ مدتی نگذشت که مقامات آمریکایی اعلام کردند: «از آنجا که پیدا کردن کشوری که مایل به پذیرفتن باقیمانده این تروریست تحت تعقیب باشد، کار دشواری بود، جنازه وی با رعایت سنتهای اسلامی به دریا انداخته شد!» تنها یک سال از این رخداد گذشته بود که سیر ساختن فیلمها و مستندهای مرتبط با دستگیر کردن بن لادن آغاز شد.
  برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۲ ساخت این فیلمها را معنادارتر می کرد. «Zero Dark Thirty» (سی دقیقه بامداد) مطرحترین فیلمی است که با موضوع داستان دستگیری بن لادن، توسط «کاترین بیگلو» در سال ۲۰۱۲ ساخته شد و با رانت، بهطور محدود اکران خود را ۱۰ روز پیش از پایان سال ۲۰۱۲ (۱۹ دسامبر ۲۰۱۲) آغاز کرد تا بتواند در اسکار ۲۰۱۳ شرکت کند و جوایز عدیدهای را از آن خود نماید.
  اما پیش از این فیلم، نخستین فیلمی که راجع به بنلادن ساخته شد، فیلمی بود با عنوان «Osombie» که نام آن تشکیل شده بود از دو لغت «Osame + Zombie». فیلمی آمریکایی و به ظاهر مستقل که در سالروزِ مرگ بنلادن برای نخستین بار اکران شد و در ذیل عنوان آن نوشته شده بود: «The Axis of Evil Dead» (مرگ محور شرارت) اما محتوای آن معنای دیگری داشت.
  در ابتدای این فیلم نشان داده میشود که جنازه بنلادن به آب افتاده میشود و سپس بن لادن در ظاهر یک زامبی این بار از دریا ظهور میکند و سپس به افغانستان رفته و ارتشی از زامبیهای مسلمان تشکیل میدهد تا آخرالزمان را برپا کرده و دنیا را نابود کند.
  در این فیلم که چندان هم صدا نکرد برای اولین بار دو جریان اسلامهراسی و زامبیهراسی به هم رسیدند و برچسب زامبی به مسلمانان نسبت داده شد؛ زامبیهایی که اللهاکبرگویان بهدنبال خوردن گوشت دیگر انسانها و انتقال ویروس خود به آنها هستند.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_376.jpg پوستر فیلم Osombie، ساخت سالِ ۲۰۱۲، نفرِ وسطِ پوستر، زامبی شده ی بن لادن است!
  این فیلم را از اینجا ببینید
  [TABLE]
  [TR]
  [TD]
  [/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD]
  [/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  اول فوریه ۲۰۱۳ بود که نخستین فیلم زامبیئی امسال با نام «Warm Bodies» ساخته شد؛ این فیلم در ژانر نوظهور کمدی ـ ترسناک ساخته شده و داستانش راجع به یک زامبی است که پس از رخ دادن آخرالزمان میخواهد دوباره به زندگی عادی بازگردد. در این فیلم نشان داده میشود که تنها بازماندگان بشریت در آمریکا دیوار حائلی بین خودشان و زامبیها کشیدهاند که مانع ورود زامبیها به محل زندگیشان شود.
  این فیلم در گیشه هم موفق عمل کرد و در اکران جهانی توانست تقریبا دو برابرِ بودجه ۵۷ میلیون دلاری خود فروش داشته باشد.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_377.jpg تصویر دیوار حائل بین انسانها و زامبیها در فیلم Warm Bodies ساخته سال ۲۰۱۳
  پس تا اینجا اشاره شد به هم نشینشدن کلمه «زامبی» با مفاهیم و عباراتی همچون «اسلام»، «دیوار حائل»، «تروریسم»، «آخرالزمان» و «سرزمین زامبیها» اما در هفتهای که گذشت فیلمی در ۳۶۰۰ سالن در آمریکا رونمایی شد که در آن از زامبیهایی با مختصاتی جدید پرده برداری شد.
  فیلمنامه فیلم «World War Z» (جنگ جهانی زِد) با بازی بازیگر سوپراستار مطرح امریکایی، «برد پیت» برگرفته از کتابی با همین عنوان است. کتاب «جنگ جهانی زِد: تاریخ شفاهی جنگ زامبیها» نوشته «Max Brooks» انتشار یافته در سال ۲۰۰۶ است و مکس بروکس که یهودیت را از پدرش به ارث برده است فوق تخصص نگارش داستانهای مرتبط با زامبیهاست.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_378.jpg سمت چپ «مکس بروکز»، سمت راست پدر یهودی مکس
  به نظر می رسد که نام World War Z ناظر به سه محتوا انتخاب شده است. دو محتوای اول در نخستین لایه و محتوای سوم در لایه بعدی به نظر میرسند؛ حرف Z نخستین حرف عبارت Zombie است، از سوی دیگر آخرین حرف از حروف الفبای انگلیسی هم هست که می تواند کنایهای باشد از آخرین جنگ جهانی که یک پای این آخرالزمان را زامبیها تشکیل میدهند اما از آنجا که عبارت «Zionist» (صهیونیست) هم با Z شروع میشود، میتوان اینطور احتمال داد که با توجه به محتوای فیلم و کتاب، خالقان این اثر پای دیگر جنگ جهانی آخر را صهیونیستها میدانند؛ نبردی آخرالزمانی بین زامبیها و صهیونیستها.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_379.jpg پوستر فیلم «جنگ جهانی زِد» با بازی «برد پیت»
  داستان کتاب که در فیلم با مقداری تغییر و تخلیص مواجه شده است راجع به شیوع ویروس زامبی از یک کودک چینی است؛ این ویروس از چین شروع میشود و به تدریج سراسر دنیا را فرا میگیرد اما محل اصلی جنگ زامبیها بیتالمقدس یا به قول صهیونیستها اورشلیم است، جاییکه صهیونیستها از ترس زامبیهای فلسطینی پشت دیوار حائل در حال عبادت هستند و توسط دیوار حائل میخواهند مانع رسیدن ویروس زامبیها به سرزمینهای اشغالی شوند.
  نحوه به تصویر کشیدن مسلمانان فلسطینی در شمایل زامبی و ارائه کاربردی جدید برای دیوار حائل (مانع شدن از ورود زامبیهای فلسطینی به خاک اسرائیل) و تبدیل فلسطین به Zombieland (سرزمین زامبیها) و تبلیغ جنگ جهانیئی که یک طرف آن مظلومان صهیونیست و طرف دیگر آن زامبیهای مسلمان هستند! همه و همه عبارات و محتواهای تازهای هستند که با مسیری که در ابتدای متن ترسیم شد به نظر میرسد روند اسلامهراسی در سینمای هالیوود را وارد مرحله تازهای کردهاند.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_380.jpg مسلمانان زامبی شده فلسطینی در حال بالا رفتن از دیوار حائل و هجوم به سمت اسرائیلی ها!
  همه آنچه از نظر گذشت آن زمان جالبتر میشود که متوجه می شویم فیلم «جنگ جهانی زد» با بودجه تولید ۱۹۰ میلیون دلاری پرخرجترین فیلم تاریخ سینمای زامبی است که بودجه نهایی آن در سایت «Boxoffice»، مبلغ ۲۶۰ میلیون دلار قید شده است. یعنی بودجهای که ۶ کمپانی سرمایهگذار این فیلم یعنی Plan B Entertainment، Apparatus Productions، GK Films، Hemisphere Media Capital، Latina Pictures و Paramount Pictures فقط برای تبلیغات این فیلم خرج کردهاند، رقم سرسام آوری بالغ بر ۷۰ میلیون دلار است!
  نکته قابل تامل دیگر هم سه بار تغییر در تخمین بودجه فیلم در سایت IMDb است که ابتدا بودجه این فیلم را ۲۰۰ میلیون دلار و پس از سه روز ۱۷۰ میلیون دلار و در نهایت ۱۹۰ میلیون دلار اعلام کرد! رقمی که به نظر میرسد بخاطر ترس از عدم فروش مناسب جهانی با کمی تزلزل اعلام میشود تا شکست احتمالی این فیلم در گیشه آنچنان که باید و شاید به نظر نرسد. چرا که در اولین هفته اکران در جهان، این فیلم تنها با ۱۶۹ میلیون دلار فروش (۹۰ میلیون پایینتر از بودجه خود) در مقام دوم گیشه و پس از انیمیشن «دانشگاه هیولاها» قرار گرفت.


  aupload.justladies.ir_imgjustladies_imported1_2013_07_381.jpg بودجه مجموع فیلم در سایت گیشه امریکا Boxoffice
  اما هنوز جای این سوال باقی میماند که چرا ۲۶۰ میلیون دلار برای یک فیلم خرج میشود تا دو عبارت زامبی و اسلام در قالبی آخرالزمانی همنشین شوند؟ از دیدگاه سرمایهگذاران هالیوود چه ارتباطی بین مسلمانان و زامبیها وجود دارد؟ شاید بتوان بهترین پاسخها را در دو مصاحبه مکس بروکز به عنوان تئوری پرداز زامبیها و نویسنده کتاب «جنگ جهانی زِد» یافت.
  در مصاحبه اولی که در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۰۹ با هفته نامه خبری Publishers Weekly آمریکا انجام شده وی تاکید میکند که معتقد است «زامبیها این اجازه را به مردم میدهند که با نگرانیهایشان راجع به پایان دنیا کنار بیایند.»
  بروکز در ادامه میافزاید: زامبیها من را بیش از هر موجود افسانهای دیگر میترسانند، چرا که آنها تمام قانونها را میشکنند؛ برای یافتن گرگینهها، خون آشامها، مومیاییها و کوسههای غول پیکر بایست به دنبالشان بگردی ولی زامبیها خودشان به سوی تو میآیند. زامبیها مثل یک نابودگر عمل نمیکنند، بلکه مثل یک ویروس عمل میکنند و این دلیل اصلی ترس من از آنهاست. یک نابودگر به طور طبیعی باهوش است … ولی ویروس فقط میخواهد گسترش پیدا کند، آلوده و نابود کند، برایش مهم نیست که چه اتفاقی میافتد، یک نوع بیفکری پشت رفتارهای اوست.»
  در جای دیگر مکس بروکز در مصاحبهای که در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۰۸ با واشنگتنپست انجام میدهد، در پاسخ به سوالی راجع به اینکه «چگونه تروریستها و زامبیها را در کنار هم قرار داده و مقایسه میکند»، میگوید: «فقدان قدرت فکر کردن همیشه آن چیزی است که باعث ترس من از زامبیها میشود، ایدهای که میگوید هیچ سرزمین بی طرفی وجود ندارد، هیچ اتاق مذاکرهای وجود ندارد … هرگونه افراطیگریِ غیرعقلانی مرا میترساند و ما در دورانی زندگی میکنیم که پر است از افراطیگریها.»


  [TABLE]
  [TR]
  [TD]
  [/TD]
  [/TR]
  [TR]
  [TD]تیزر فیلم جنگ جهانی زد[/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  متاسفانه مجال ارائه براهین در این نوشتار محیا نیست وگرنه میشد به سادگی تایید کرد که تمامی ویژگیهایی که مکس بروکز به عنوان یکی از تئوریپردازان زامبیها مطرح میکند دقیقا همان خطوطی هستند که سالهاست دستگاه تبلیغاتی امریکا آنها را علیه «اسلامِ مقاومت» استفاده میکند؛ ویژگی هایی نظیر «افراطیگری»، «عدم پیروی از قانونهای جهانی»، «حرکت ویروسوار»، «حرکاتی که نتیجهاش برایشان مهم نیست»، «حملات انتحاری»، «بیفکر و غیرمنطقی و غیرقابل مذاکره بودن» و…
  در پایان این نوشتار اشارهای میکنم به بخشی از داستان کتاب World War Z که با توجه به نسخه منتشر شده در فضای مجازی از فیلم این کتاب و خلاصهها و مطالب نوشته شده راجع به این فیلم به نظر میرسد این بخش از کتاب در فیلم آورده نشده است.
  در فیلم اشاره میشود که ویروس زامبی به پاکستان میرسد و سپس زامبیهای مسلمان پاکستانی از طریق مرز وارد خاک ایران میشوند. وقتی تلاشهای دولت ایران برای جلوگیری از ورود زامبیها به داخل خاک ایران جواب نمیدهد، ایران تلاش میکند با بمب های هستهایِ خود! به پاکستان حمله کرده و زامبیها را متوقف کند، بدین صورت جنگی هستهای بین ایران و پاکستان رخ میدهد که در انتهای آن هر دو کشور بطور کامل نابود میشوند! این عبارات را بچسبانید به سکانسهای انتهایی فیلم «آرگو»، جاییکه سربازان سپاه ایران در فرودگاه، شبیه به زامبیها به سمت دیپلماتهای امریکایی حملهور میشوند و سلاحهای کلاشینکف خود را در دستانشان بالا نگه میدارند و اصلا تعجب نکنید که تمدن مدرن به انتهای راه رسیده آمریکایی امسال در قسمت دوم فیلم ۳۰۰ که توسط یک اسرائیلیِ فیلم اولی ساخته شده و قرار است در ماه آگوست امسال رونمایی شود، این بار ایرانیها را در نسبتی مستقیم با زامبیها قرار دهد.


  <font size="2">[video]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Video/1392/04/13/13920413000507.flv[/video]


  فارس
   
  :
 2. هستی اسدی

  هستی اسدی کاربر خودمونی

  تاریخ عضویت:
  ‏27/5/13
  سن:
  ارسال ها:
  1,006
  تشکر شده:
  175
  امتیاز:
  0
  شغل :
  مترجم و مدرس زبان انگلیسی
  محل سکونت:
  تهران
  آخرین روایت هالیوود از آخرالزمان؛ فلسطین سرزمین زامبیها میشود + عکس و فیلم
  هر زری زدن غلط کردن...
  از همه طرف به بن بست خوردن ... دست به دامن این چرت و پرت ا شدن ...
  هنوز هم " امریکا و دست پروردگانش هیچ غلطی نمیتوانند بکند "...
  :juilies (5):
   
بارگذاری...
موضوعات مشابه
 1. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1
 2. tara
  پاسخ ها:
  5
  نمایش ها:
  22
 3. anahid
  پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  14
 4. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  12
 5. anahid
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  12
 6. anahid
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  14
 7. anahid
  پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  19
 8. anahid
  پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  30
 9. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  14
 10. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  117