گردنبند مرغ آمین کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift ساعت Gucci طرح عشق – طرح جدید لاک مخملی
 1. سلام به نیشام خوش آمدی با عضویت میتونی از امکانات کامل سایت استفاده کنی !

  برای ثبت نام کلیک کن !

اسباب بازیهای مناسب 18 تا 24 ماهگی

اسباب بازیهای مناسب 18 تا 24 ماهگی

 1. anahid

  anahid
  مدیر ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏25/1/13
  سن:
  ارسال ها:
  20,534
  تشکر شده:
  44,795
  امتیاز:
  113
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  تهران
  اسباب بازیهای مناسب 18 تا 24 ماهگی
  کودک شما روز به روز مستقلتر میشود و از این استقلال لذت میبرد. حالا دیگر با دستهایش کارهای زیادی انجام میدهد و عمل و عکسالعملها را میسنجد، درها را باز و بسته میکند، چراغها را روشن و خاموش میکند و خیلی کارهای دیگر که شاید کمی اعصاب خردکن به نظر برسند، اما بهتر است به او اجازه بدهید این بازیهای ساده را تجربه کند.

  اسباب بازیهایی که در هم قفل میشوند، ماشینهایی که درهایشان باز و بسته میشود، ستهای آشپزخانه و اسباببازیهای فکری و دیگر اسباببازیهایی که قدرت درک کودک را پرورش میدهند برای این سن آموزنده و مناسب هستند.

  [​IMG]
  آلات موسیقی
  کودکان از بدو تولد از ایجاد سرو صدا لذت میبرند و از طرفی موسیقی را هم دوست دارند. بهتر است با خرید یک وسیله موسیقایی به او اجازه دهید تا ملودی من درآوردی خودش را بنوازد.

  مهم نیست این موسیقی چقدر ناهنجار باشد، مهم این است که کودک آن را خودش خلق کرده و از شنیدنش لذت میبرد، پس اعصابتان را قوی کنید و یک گیتار کوچک، یک ارگ یا یک بلز بخرید تا کودکتان حین بازی ملودیهای بینظیری برایتان بنوازد، شاید در آینده یک نوازنده مشهور شد.

  پازل پازل یکی از بازیهای مورد علاقه کودکان در این سن است. وقتی کودک قطعات پازل را درهم جفت میکند و یک شکل شگفت انگیز به وجود میآورد انگار تمام دنیا را کسب کرده.
  این پیروزی برایش بیش از هر چیز خوشایند است. بازی با پازل نه تنها برای کودک لذت بخش است بلکه قدرت تمرکز و تشخیص او را بالا میبرد، بهتر است اول پازلهایی انتخاب کنید که قطعات کمتری دارند و به مرور که کودک بازی را یاد گرفت به تعداد قطعات اضافه کنید.


  وسایل آشپزی، جعبه ابزار، ست چایخوری و...


  کودکان هر چه بزرگتر میشوند قوه تخیلشان هم قویتر و پختهتر میشود. کودک شما دوست دارد جا پای شما بگذارد و درست همان کاری را انجام بدهد که شما انجام میدهید. تقلید کردن یکی از بازیهای محبوب بچههاست، با خرید اسباب بازیهای مناسب فرصت تقلید کردن را به کودکتان بدهید و بسته به اینکه دختر یا پسر است اسباب بازیهایی که از روی وسایل خانه و زندگی روزمره نمونهبرداری شدهاند، تهیه کنید.

  یک ست چایخوری برای دخترها یا یک جعبه ابزار برای پسرها در این سن اسباب بازی مناسب و ایدهآلی به نظر میرسد. در میان این تقلیدها و همانند سازیها کودک دنیای جدیدی برای خودش میسازد که با تخیل کودکانهاش هماهنگ است و دنیایی است ویژه خود او.


  مجله شهرزاد
   
بارگذاری...
موضوعات مشابه
 1. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  110
 2. zahra
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  146
 3. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  77
 4. Yalda180
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  383
 5. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  118
 6. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  293
 7. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  446
 8. Ghazali
  پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  592
 9. *setare
  پاسخ ها:
  15
  نمایش ها:
  125
 10. elahe.m.a
  پاسخ ها:
  10
  نمایش ها:
  1,285