کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد گيره فرم دهنده و كوچك كننده بينی سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift موکن ویزیت WIZZIT دستبند چرم ماه تولد ساعت دخترانه الیزابت

تخم مرغ گیاهی در راه است

تخم مرغ گیاهی در راه است

 1. Ghazali

  Ghazali
  مدیر ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏2/12/12
  سن:
  ارسال ها:
  1,835
  تشکر شده:
  796
  امتیاز:
  113
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  تهران
  تخم مرغ گیاهی در راه است
  روزگارنو: یک شرکت امریکایی مستقر در کالیفرنیا، در حال تولید تخممرغهای مغذی از مواد گیاهی، به عنوان جایگزینی برای تخممرغهای معمولی است.  به گزارش ایسنا، تخممرغ دارای مشخصههای شگفتآوری مانند توانایی مخلوط کردن همیشگی روغن و غذاهای بر پایه آب است.


  شرکت امریکایی در حال تحلیل صدها ترکیب گیاهمحور مختلف برای تعیین خاصیت مخلوطکنندگی آنهاست.


  دانشمندان این مرکز در حال ساخت «میکروکیک» در لولههای آزمایشگاهی به عنوان جایگزینهای احتمالی برای تخممرغها در غذاهای پختنی است.


  آنها همچنین مشغول تحلیل محتوای پروتئین و وزن مولکولی بسیاری از ترکیبات مختلف برای اطمینان از قابلیت فواید مغذی تخممرغ گیاهی هستند.


  این شرکت پیشتر محصول پودر تخم مرغ را به جای تخممرغ پخته تولید کرده بود که بیل گیتس قادر به تشخیص تفاوت بین این دو هنگام خوردن شیرینی پختهشده از پودر جدید نبود!


  گام بعدی شرکت، تولید تخممرغ نیمرو شده است. محققان این مرکز، گیاهی را در آسیا یافتهاند که ماده جامد را با گرما منعقد میکند. این همان فرایندی است که تخممرغ را نیمرو میکند.
   
  :

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.