گردنبند مرغ آمین کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift ساعت Gucci طرح عشق – طرح جدید لاک مخملی
 1. سلام به نیشام خوش آمدی با عضویت میتونی از امکانات کامل سایت استفاده کنی !

  برای ثبت نام کلیک کن !

تفاوت های لیپوساکشن، لیپولیز و لیپوماتیک؟!عوارض و ویژگی ها

تفاوت های لیپوساکشن، لیپولیز و لیپوماتیک؟!عوارض و ویژگی ها

 1. sheyda69

  sheyda69 عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏26/7/16
  سن:
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده:
  2
  امتیاز:
  3
  جنسیت:
  زن
  تفاوت های لیپوساکشن، لیپولیز و لیپوماتیک؟!عوارض و ویژگی ها
  awww.cafebody.com_Portals_0_images_pages_1394_07_28_CB_20Lipomd7ea5a5264575f69218f6a4c8ecc32a1.jpg لیپوماتیک در تهران
  هر 3راهنمای لیپوماتیک، لیزر لیپولیز و اولتراسونیک لیپولیز، از لیپوساکشن معمولی جهت رفع چربی‌های موضعی بهتر هستند
  فرق ‌های لیپوساکشن، لیپولیز لیپوماتیک؟!+عوارض ویژگی ها «امروزه لیپوماتیک، یکی از بی‌خطرترین روش‌های بهبود ی جهت رفع سلولیت‌ها و تجمع‌ چربی‌های اضافه در بدن است. اینآموزش می‌تواند جهت رفع چاقی موضعی و تخلیه بی‌خطر چربی‌های ناحیه پهلو، فیله پشت، بازو، سینه آقایان (در موارد ابتلا به ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در مردان)، غبغب، ران و شکم، بسیار زیاد اثر گذار باشد جهت بهبود تومورهای خوش‌خیم چربی هم به کار می‌رود».
  اینها را دکتر بهروز باریک‌بین، کارشناس پوست قائم‌مقام مرکز مشاهدات لیزر ایران درمورد اینروش بهبود ی جدید برای رفع چاقی‌های موضعی می‌گوید و در ادامه به سوال‌های دیگری در مورد لیپوماتیک و می بایست ها و نبایستی های آن جواب می‌دهد.

  لیپوماتیک هم نوعی لیزر است؟
  لیپوماتیک، روشی است که به وسیله آن می‌توان با یاری امواج اینفراسونیک روی بافت چربی اضافه بدن تاثیر گذاشت و سلول‌های چربی را از یکدیگر جدا کرد، آنها را به‌صورت مایع درآورد از بدن خارج کرد.

  فرق لیپوماتیک با لیزر لیپولیز؟

  چربی‌ها را می‌توان با روش‌های مختلف ی مانند مصرف از امواج اولتراسونیک، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن از بدن خارج کرد. امواج اولتراسونیک، چربی‌ها را ذوب و آنها را آماده خروج از بدن می‌کند. با لیزر لیپولیز، بافت چربی ذوب و به‌وسیله کارشناس از بدن خارج می‌شود. چربی‌های ذوب‌شده درآموزش لیپولیز، دیگر قابل‌مصرف نخواهند بود در حالی که درآموزش لیپوماتیک، هیچ‌گونه گرما ی تولید نمی‌شود و چربی‌ها نمی‌سوزند. از این‌رو، خطر سوختگی پوست با مصرف از اینروش وجود نخواهدداشت. ضمن اینکه چربی خارج‌شده به‌وسیلهآموزش لیپوماتیک (با وجود مایع بودن)، به‌دلیل اینکه گرما ی ندیده است، قابلیت تزریق در قسمت ‌های مختلف بدن بیمار را خواهد داشت.

  فرق لیپوماتیک با لیپوساکشن؟

  هر 3روش لیپوماتیک، لیزر لیپولیز اولتراسونیک لیپولیز، از لیپوساکشن معمولی برای رفع چربی‌های موضعی بهتر هستند زیرا باعث سفت‌تر شدن پوست می‌شوند و تاحد قابل‌تذکر ی از افتادگی پوست به‌ تخلیه بافت چربی زیرپوستی، پیشگیری می‌کنند. ظهور نکردن افتادگی پوست با مصرف ازروش لیپوماتیک، تا اندازه‌ای قابل‌توجه است که برای آن گروه از افرادی که به‌ افتادگی شکم، کاندید انجام عمل جراحی آبدومینوپلاستی می باشند ، می‌توان با 3-2 جلسه لیپوماتیک، پوست شکم را به وضعیت طبیعی برگرداند تا نیاز به جراحی نباشد.

  آیا می‌توان از لیپوماتیک جهت برداشتن بافت‌های چربی وسیع در پارت ‌های مختلف بدن و در جلسه مصرف کرد؟
  نه، مصرف از اینآموزش برای رفع چربی‌هایی با وسعت بالا در یک جلسه، چندان پیشنهاد نمی‌شود. یعنی چنانچه فردی چربی اضافه در چند بخش مختلف بدن مانند ران‌ها، شکم پهلوها بود، بهتر است لیپوماتیک هر پارت را در جلسه‌های مختلف انجام دهد تا بهبود او با ایمنی بیشتری انجام شودلیپوماتیک در تهران
  aimg.tahapakhsh.ir_uploads_f_free_download_software_282158.jpg

  عوارض احتمـا لی اینروش بهبود ی چیست؟
  اگر لیپوماتیک ‌درست انجام شود، عارضه‌ خطر خاصی نخواهدداشت. تهدید آمبولی چربی با استفاده به همین دلیل ش، نسبتا صفر خواهد بود. ارتعاش‌هایی که کانول‌های لیپوماتیک داخـل بافت چربی دارند، باعث می‌شود از کنار عروق خونی فرار کنند پس تهدید خونریزی زیاد پایین در میزان صفر خواهدبود. اما تهدید آمبولی چربی درراهنمای لیزر لیپولیز نسبتا صفر است زیرا عروق خونی، تحت‌اثر لیزر و گرما آن، کواگوله (منعقد) می‌شوند احتمـا ل آمبولی چربی را از بین می‌برند. با این وجود اگر فردی که لیزر لیپولیز را انجام می‌دهد، به اندازه کافی ماهر نباشد بهبود را بیش از میزان ادامه بدهد، می‌تواند خطر سوختگی، تغییر قوام و رنگ پوست را جهت بیمار ایجاد و ظاهر نامناسبی در آن پارت از پوست بدن ایجاد نماید در حالی که این خطر در نحوه لیپوماتیک، به‌وجود نمی‌آید.

  آیا ممنوعیت خاصی برای انجام لیپوماتیک وجود دارد؟
  افراد مبتلا به فشارخون بالا یا مریضی ‌های قلبی عروقی، باید قبل از انجام لیپوماتیک، پزشک‌شان را در جریان بگذارند و با کارشناس قلب در این زمینه مشورت کنند. درست است که کم شدن اندازه و توده چربی (به ویژه در ناحیه شکم و کمر) در بدن بیماران دیابتی، پایداری به انسولین را هم در بدن آنها کاهش می‌دهد وضعیت سلامت شان را خوبتر می‌کند ولی انجام لیپوماتیک در بیماران دیابتی، به احتمال زیاد باید با نظر کارشناس غده ها باشد.

  لیپوماتیک،آموزش مناسبی برای كم شدن وزن هم محسوب می‌شود؟

  به‌هیچ‌وجه. لیپوماتیک، نوعی پیکرتراشی جهت بازبینی وضعیت ظاهری و سایز بیمار است، نه كم شدن وزن. به هر حال ،‌ اعتماد به‌نفس افرادی که لیپوماتیک می‌کنند، با ویرایش شکل ظاهری آنها بیشتر می‌شود همین مساله می‌تواند آنها را به‌سمت داشتن رژیم غذایی مناسب و کار ‌های بدنی کافی بکشاند در نهایت، باعث كم شدن وزن و رسیدن به وزن ایده‌آل شود.

  حرف آخر؟
  عمل لیپوماتیک لیزر لیپولیز، فقط باید به‌وسیله متخصصان پوست روش ‌دیده در این زمینه، جراحان پلاستیک جراحان عمومی انجام شود. متخصصان پوست و جراحان پلاستیک عمومی، با مشکلات احتمـا لی پیش روی این عمل‌ها آشنایی کامل دارند و می‌توانند از ایجاد عارضه پیشگیری کنند یا بهبود سریع و مناسب عارضه احتمـا لی ایجادشده را برای او انجام دهند. به‌طور کلیروش لیپوماتیک،‌ به‌دلیل پایین بودن میزان خونریزی بیمار،روش زیاد ایمن‌تری نسبت به لیپولیز است. ضمن اینکه انجام لیپوماتیک جهت رفع چربی‌های موضعی در اندازه ‌های پایین، می‌تواند در مطب‌های مجهز انجام شود.​
   
  Last edited by a moderator: ‏1/8/16
  zahra از این پست تشکر کرده است.
بارگذاری...
موضوعات مشابه
 1. zahra
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  149
 2. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  144
 3. raz67
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  271
 4. raz67
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  220
 5. zahra
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  174
 6. zahra
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  471
 7. zahra
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  490
 8. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  199
 9. anahid
  پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  462
 10. anahid
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  277