گردنبند مرغ آمین کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift ساعت Gucci طرح عشق – طرح جدید لاک مخملی
 1. سلام به نیشام خوش آمدی با عضویت میتونی از امکانات کامل سایت استفاده کنی !

  برای ثبت نام کلیک کن !

درد پا / ورم مچ پا

درد پا / ورم مچ پا

 1. khatoon

  khatoon کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏11/3/15
  سن:
  ارسال ها:
  27
  تشکر شده:
  51
  امتیاز:
  13
  جنسیت:
  زن
  درد پا / ورم مچ پا
  درد پا / ورم مچ پا فشار بر پشت ساق پا ،باعث کاهش گردش خون پایین پا می شود.کشش آرام پشت ساق پا،نه تنها در کاهش درد موثر است بلکه گردش خون در این ناحیه را نیز بهبود بخشیده و ورم مچ پا را کاهش میدهد .
  راه حل / کشش مچ :یک حوله لوله شده را زیر پای خود قرار داده و یا از زیر انداز مخصوص یوگا استفاده کنید . انگشتان پا را بر روی حوله قرار دادهبه طوری که پاشنه پا با زمین در تماس باشد .و به مدت چند ثانیه دو پا را کاملا صاف نگه دارید ،به طوری که ماهیچه ران شل باشند .زمانی که این حرکت را انجام میدهید با پای مخالف یک گام کوچک به جلو بردارید {مطابق تصویر} . برای افزایش کشش حرکت پا به سمت جلو را ادامه دهید . این حرکت را با پای مخالف انجام دهید نیز تکرار کنید .


  akhatoon_pregnancy.com_images_6.png

  بلند شدن ،برخاستن ورزش تنها را کاهش درد و ناراحتی های دوران بارداری نیست . به نظر برخی متخصصین "بسیاری از خانم های باردار فعال هستند ،ولیکن بدن خود بدرستی حرکت نمی دهند،بنابراین بسیاری از فواید ورزشی خنثی می شود . "تغیرات جزئی در وضعیت ایستادن و... در کاهش فشار در مفاصل و اعصاب بسیار موثر است و به ماهیچه در تحمل اضافه وزن کمک می کنند.

  نشستن
  اگر نشسته اید لازم است هر یک ساعت یکبار 5 دقیقه راه بروید و حرکات کششی و چرخشی مچ پا را انجام دهید .زمانی که مینشینید،بهتر است باسن بر روی استخوان نشیمنگاهی قرار گیرد و پشت شما کاملا صاف باشد . این وضغیت نشستن در کاهش فشار بر استخوان های انتهای ستون فقرات موثر بوده و پشت شما انحنای مناسبی پیدا می کند.

  ایستادن
  با متمایل کردن لگن به عقب،وزن شما بر پاشنه پا وارد می شود و شما قادر هستید انگشتان پا را به سمت بالا ببرید . پوشیدن کفش مناسب (مانند کفش پیاده روی ) در این دوران بسیار مهم است ،در این کفش ها انگشتان پا با یک زاویه کم ،بالاتر از پاشنه پا قرار می گیرند و در نتیجه از فشار بر کمر کاسته می شود .

  راه رفتن
  صاف نگه داشتن بالا تنه در هنگام راه رفتی و متمایل نشدن به سمت جلو به دست ها اجازه می دهد که به راحتی در دو طرف بدن حرکت کنند و شانه در وضعیتی آرام قرار گیرد مانند اردک راه نروید.اگر پای شما ورم ، دارد بند کفش تان را سفت نبندید، شما باید بتوانید انگشتان پای خود را حرکت دهید .

  لینک منبع: http://khatoon-pregnancy.com/index....id=14:2012-02-28-20-36-58&catid=10&Itemid=129

  پوشاک بارداری خاتون - khatoon-pregnancy.com
   
  Azade از این پست تشکر کرده است.
بارگذاری...
موضوعات مشابه
 1. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  205
 2. khatoon
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  127
 3. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  49
 4. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  98
 5. anahid
  پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  503
 6. *setare
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  68
 7. *setare
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  39
 8. *setare
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  103
 9. somayye
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  69
 10. *setare
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  62