گردنبند مرغ آمین کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift ساعت Gucci طرح عشق – طرح جدید لاک مخملی
 1. سلام به نیشام خوش آمدی با عضویت میتونی از امکانات کامل سایت استفاده کنی !

  برای ثبت نام کلیک کن !

فرزندآوری عمر زنان را زیاد می‌کند

فرزندآوری عمر زنان را زیاد می‌کند

 1. raz67

  raz67 کاربر خودمونی

  تاریخ عضویت:
  ‏18/11/14
  سن:
  ارسال ها:
  4,147
  تشکر شده:
  11,617
  امتیاز:
  113
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  زاهدان
  فرزندآوری عمر زنان را زیاد می‌کند
  amasaf.ir_images__D9_81_D8_B1_D8_B2_D9_86_D8_AF_D8_A2_D9_88_D83128f5449de10b2be7fef1f2bf31dea1.jpg
  زنانی که از بی خوابی‌های شبانه، کار شاق و پایان ناپذیر تغذیه کودکان و اساسا مشکلات و نگرانی‌های ذاتی بچه داری به تنگ آمده اند، شاید باور نکنند که فرزندشان عمر طولانی‌تری را برای مادرش به ارمغان آورده است.


  به گزارش مصاف، محققان انگلیسی با بررسی وضعیت افزون بر ۳۰۰ هزار زن، تایید کردند که مادر شدن موجب ترشح هورمون های مقوی قلب، پیشگیری از سرطان و افزایش طول عمر زنان می شود.

  به گزارش دیلی میل، براساس مطالعه این محققان، احتمال مرگ زودهنگام زنانی که مادر می شوند، ۲۰ درصد کمتر از همجنسان بدون فرزند آنها است.

  این تحقیق که در آن داده های افزون بر ۳۰۰ هزار زن از ۱۰ کشور اروپایی از جمله انگلیس بررسی شد، شیردهی مادران را هم در افزایش عمر آنها موثر دانسته است.

  گمان می رود که تغییرات هورمونی مرتبط با بچه دار شدن، سلامت قلب را تقویت می کند و خطر ابتلا به انواع سرطان را کاهش می دهد.

  در طول ۱۳ سال اجرای تحقیق یاد شده، ۱۴ هزار و ۳۸۳ تن از زنان مورد مطالعه جان سپردند. تقریبا شش هزار تن از این زنان بر اثر سرطان و دو هزار و ۴۰۰ نفر به خاطر بیماری قلبی جان خود را از دست دادند.

  در این میان، دانشمندان متوجه شدند احتمال مرگ زنانی که فرزند داشتند، یک پنجم کمتر از دیگران بود و علاوه بر این، زنانی که نخستین فرزند خود را در سال های ۲۰ سالگی به دنیا آورده بودند، از سلامت بهتری برخوردار بودند.

  این تحقیق که نتیجه آن در مجله BMC Medicine منتشر شد، همچنین نشان می دهد که زنان دارای دو و یا سه فرزند با احتمال کمتری در زمینه مرگ ناشی از سرطان مواجه بودند و شیردهی نیز به میزان هشت درصد از احتمال مرگ مادران جلوگیری کرده بود.

  تحقیقات قبلی ارتباط شیردهی با افزایش عمر و نیز کاهش خطر سرطان سینه را ثابت کرده و نشان داده است که یک سال شیردهی زنان در طول عمرشان به میزان پنج درصد از احتمال ابتلای انان به سرطان سینه می کاهد.

  این امر می تواند ناشی از کاهش سطح استروژن، هرمونی که موجب سرطان سینه می شود، به واسطه شیردهی باشد . شیردهی همچنین می تواند موجب تغییر سلول ها در سینه و مقاوم تر شدن آنها در برابر تغییرات منجر به سرطان شود.

  براساس این گزارش، فرزند اوری برای زنان تغییرات هورمونی محافظتی در پی دارد ، برای سلامت مردان خوب است و نشاط را نیز به زندگی زوجین تزریق می کند.

  منبع: ایرنا​
   
بارگذاری...
موضوعات مشابه
 1. raz67
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  103
 2. *setare
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  98
 3. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  163
 4. anahid
  پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  73
 5. shaghayegh
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  124
 6. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  122
 7. anahid
  پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  125
 8. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  108
 9. shaghayegh
  پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  110
 10. anahid
  پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  80