گردنبند مرغ آمین کرم گونه گذار و چاق کننده صورت مروارید کفی ژله ای افزایش قد ست کامل طراحی ناخن سالن اکسپرس سوتین فرم دهنده آه برا اسلیم لیفت ahh bra slim lift ساعت Gucci طرح عشق – طرح جدید لاک مخملی
 1. سلام به نیشام خوش آمدی با عضویت میتونی از امکانات کامل سایت استفاده کنی !

  برای ثبت نام کلیک کن !

پنج قدم برای کمک کردن به کودکتان برای دوست یابی

پنج قدم برای کمک کردن به کودکتان برای دوست یابی

 1. anahid

  anahid
  مدیر ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏25/1/13
  سن:
  ارسال ها:
  20,534
  تشکر شده:
  44,795
  امتیاز:
  113
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  تهران
  پنج قدم برای کمک کردن به کودکتان برای دوست یابی


  awww.beytoote.com_images_stories_baby_ba3167.jpg


  دوست یابی یکی از مهمترین مهارتهایی است که باید به فرزندانتان بیاموزید  همه مادرها دوست دارند که کودکشان تعدادی دوست داشته باشد، اما آن ها در این سن از قدرت اجتماعی بالایی برخوردار نیستند، به این دلیل که هنوز در حال توسعه مهارت های زبانی خود هستند، و حتی با کسی در قدو قواره خودشان هم به درستی نمی توانند مکالمه بکنند. به علاوه آنها در حالت "بازی های موازی" قرار دارند، که بدین معنی است که آنها تا سن 2 سالگی در کنار هم بازی می کنند، ولی تعاملی با یکدیگر ندارند، که این هم روشی برای یافتن دوست به حساب نمی آید.

  شما چطور می توانید به او کمک کنید؟ شما باید او را در مسیر دوستی هدایت کنید.

  در اینجا 5 قدم برای کمک کردن به کودکتان برای دوست یابی معرفی شده است:

  به آرامی شروع کنید
  جمع کردن تعداد زیادی از بچه ها می تواند خیلی شلوغ و خسته کننده باشد، برای این کار می توانید زمان هایی را برای بازی او با تنها یکی از بچه های دیگر مشخص کنید. با همراه کردن کودک خود با سایر بچه ها شما به تدریج می توانید انرژی و ارتباطاتی که او می تواند از این زمان های بازی، به جای بازی در محیطی با همبازی های پر سر و صدا بدست بیاورد را تسهیل کنید. سعی کنید زمان یک و یا حداکثر 2 ساعت را برای بازی او اختصاص دهید، زیرا بچه ها در این سن خیلی زود خسته می شوند. بهترین زمان برای این کار صبح می باشد، که کودک شما خلق و خوی خوبی دارد و شکم او سیر است!

  در میان همه جستجو کنید
  بچه هایی را که اکنون در ذهنتان دارید، جستجو کنید، (کودک شما ممکن است با کودکانی که آشنایی قبلی دارد، کمی گرمتر برخورد کند) کودکانی که در آپارتمان یا بلوک شما هستند، و یا آنهای که به طور مرتب در پارک میبینید می توانند موارد خوبی باشند. اگر در گروه موسیقی کودکان ،فرزند شما به کودک دیگری جذب می شود و یا کودکانی که علاقه مندی های خود را با فرزند شما تقسیم می کنند، که این علاقه مندی می تواند نقاشی، خمیر بازی، کامیون بازی یا خاله بازی باشد، می توانید آن ها را نیز در نظر بگیرید.


  awww.beytoote.com_images_stories_baby_ba3167_1.jpg


  روزانه یک و یا دو ساعت را برای بازی کودک با دوستانش اختصاص دهید


  وارد ماجرا شوید
  از آنجاییکه بیشتر کودکان نوپا به صورت خودجوش جذب این گونه زمان های بازی نمی شوند، نیاز است که شما نیز به همراه مادر دوست فرزندتان در کنار آن دو بنشینید و 4 نفره بازی کنید. با مادر او گپ و گفت و گو کنید، تا کودکتان بشنود و صدای دوستانه شما را تقلید کند. کودکتان همچنین از شما مدلی را برای رفتار در این گونه زمان ها یاد میگیرد تا تقاضای خود برای اسباب بازی یا برای مثال تقسیم کردن خوراکی را بیان کند. همیشه آماده برخوردها یا دعواهای آن دو با هم باشید!

  عادلانه رفتار کنید
  بچه ها معمولاً اسباب بازی های خود را به یکدیگر قرض نمی دهند، به همین دلیل شما باید تعداد کافی از ماشین های بازی، لباس های صورتی، و رنگ ها و کاغذهای نقاشی را برای آنها فراهم کنید، یا با یک تیر چند نشان بزنید و او را به به زمین بازی ببرید که انواع وسایل بازی مانند چرخ و فلک و .. در آن وجود دارد. اسباب بازی هایی با ابعاد بزرگ نیز برای کودک در این سن جذاب به نظر می رسد.

  انتظارات بیش از حد ممنوع!
  تحمیل داشتن روابط اجتماعی ممکن است با بی میلی یا مخالفت کودکتان مواجه شود. بنابراین او را تحت فشار نگذارید و اگر فایده ای در آن نمی بینید، مدت زمان بازی را کاهش دهید.

  به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید داشتن رابطه را به فرزند خود تحمیل کنید، بیشترین کاری که می توانید انجام دهید، این است که بذری را بکارید و از آن تا زمان شکوفایی مراقبت کنید، درست در آن هنگام ، کودک شما بازی های کودکانه را بیشتر درک کرده، و برایش سرگرم کننده تر خواهد بود.
   
بارگذاری...
موضوعات مشابه
 1. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  183
 2. zahra
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  127
 3. zahra
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  129
 4. zahra
  پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  259
 5. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  296
 6. ریحانه
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  294
 7. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  203
 8. raz67
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  1,091
 9. anahid
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  266
 10. raz67
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  155